Aktualności

Szanowni Państwo!

           

Działalność Poradni APS MEDICA polega na trosce o zdrowie i dbanie o jak najwyższą jakość życia każdego z naszych Pacjentów. Zawsze z empatią, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy medycznej oraz technologii służymy  Wam pomocą.

            Życie postawiło nas w dobie pandemii oraz ograniczeń w przemieszczaniu. W związku z powyższym nasza poradnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i będzie cały czas dla Was wsparciem. Oferujemy dostęp do psychiatry on-line. Bez wychodzenia z domu zapewniamy Państwu dostęp do e-recept, e-zwolnień, niezbędnych zaświadczeń i druków medycznych. E-recepty wystawiamy dla Państwa w wersji elektronicznej , dzięki temu można je zrealizować zaraz po wizycie. Psychiatria online jest gwarancją dyskrecji, wygody i szybkiej pomocy lekarskiej.

            Prowadzimy telekonsultacje oraz wideokonsulatcje przy wykorzystaniu komunikatorów WhatsApp i SKYPE. Wystarczy dostęp do telefonu lub komputera wyposażonych w kamerę i mikrofon. Rozmowa z lekarzem odbywa się w ustalonym przez Państwa terminie. Konsultacje online pozwalają uniknąć wszelkich niedogodności związanych ze przemieszczaniem, oczekiwaniem na wizytę.

            W APS MEDICA naszym Pacjentom zapewniamy badania psychologiczne, wsparcie oraz psychoterapię on-line. Psychoterapeuta online to nadzieja dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy psychologicznej.

            Jesteśmy uznanym zespołem specjalistów, dostosowującym narzędzia pracy indywidualnie do każdego pacjenta, tak aby maksymalnie zwiększyć efektywność każdej z wizyt. Wybór dobrego specjalisty jest podstawą poprawy samopoczucia. Nie każdy ma dostęp do doświadczonych kompetentnych lekarzy i psychoterapeutów pracujących zespołowo. Dzięki współczesnej technice każdy, niezależnie od miejsca pobytu, ma dostęp do sprawdzonych i cenionych specjalistów psychiatrii.

            Na konsultacje online można zapisywać się wybierając termin i czas poprzez kalendarz na stronie Znany Lekarz lub kontakt z Rejestracją Poradni pod nr tel. 530-243-252, 42-684-90-09, która działa dla Państwa od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00-13.00 i 15.00-19.00.

            Płatności za wizyty regulować należy po wyznaczeniu terminu wizyty przelewem na konto 39 1140 2004 0000 3702 7356 1725. Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres apsmedica@apsmedica.pl.


          

Drodzy Pacjenci:

Najważniejsze zalecenia mające na celu powstrzymanie rozwoju pandemii:

  1. Higiena rąk, unikanie kontaktu z błonami śluzowymi [oczy, jama ustna, nos] – wirus może przetrwać do kilku dni na różnych powierzchniach, na których znajdują się wydzieliny;
  2. Unikanie bliskich kontaktów z innymi osobami – utrzymywanie dystansu powyżej 1,5m;
  3. Unikanie skupisk ludzkich;
  4. Dbanie o higienę miejsc, w których przygotowuje się posiłki;
  5. Kontrola objawów COVID-19: gorączka, męczący kaszel, uczucie duszności, problemy z oddychaniem;

W przypadku stwierdzenia u siebie objawów choroby COVID-19 gorączka, męczący kaszel, uczucie duszności, problemy z oddychaniem należy:

  1. Zawiadomić telefoniczne stację sanitarno-epidemiologiczną [nr tel. 800-190-590];
  2. Zgłosić się do Izby Przyjęć Szpitala Chorób Zakaźnych [ Biegańskiego ul. Kniaziewicza 1/5 w Łodzi, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35];

Zespół NZOZ APS MEDICA.

Ogłoszenie o grupie rozwojowej/ terapeutycznej.
Grupa rozwojowa dla mężczyzn

Masz problemy w związkach? Masz problemy w pracy? Czujesz, że „stoisz w miejscu”? Chcesz poprawić skuteczność komunikacji? Jest Ci trudno wpasować się w oczekiwania dotyczące wzoru męskości?

Co możesz zyskać? Pod okiem doświadczonych terapeutów dowiesz się o sobie więcej niż dotąd, dzięki czemu będzie Ci łatwiej podejmować życiowe decyzje. Będziesz lepiej rozumiał siebie i innych, co ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Będziesz mógł skorzystać z doświadczeń innych mężczyzn.