mgr Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek – ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Psychologii Stosowanej oraz Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje życie zawodowe związała z psychologią.

Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie i Studium Terapii Uzależnień w Broku, zakończone zdobyciem certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 880).

Absolwentka Studium Nauczycielskiego MBSR Polskiego Instytutu Mindfulness w Warszawie, akredytowanego przez Institute for Mindfulness-Based Approaches (Niemcy). Od 2017r. certyfikowana nauczycielka Mindfulness/Uważność. Prowadzi 8-tygodniowe Kursy Redukcji Stresu w oparciu o Medytację Uważności/Mindfulness, jak i 8-tygodniowe Kursy Zapobiegania Nawrotom w Uzależnieniach w oparciu o Mindfulness.

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i ambulatoryjnych (Wojewódzki Szpital w Bełchatowie, Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień, Miejskie Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej, APS Medica w Łodzi). Współpracowała z domem samotnej matki, Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, a w ramach projektu finansowanego przez UE prowadziła zajęcia dla osób bezrobotnych wychodzących z bezdomności.

Prowadzi sesje terapii grupowej, indywidualnej oraz par. Pracuje pod superwizją.

Więcej