dr n. med. Anna Ryś

Anna Ryś – ZnanyLekarz.pl

Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatra. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 2005 roku pracuje w zawodzie psychiatry.
Posiada bogate doświadczenie w pracy klinicznej: praca w Szpitalu Psychiatrycznym przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi oraz w poradniach zdrowia psychicznego.
W 2008 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii, pisząc pracę dotyczącą stężenia interleukin u kobiet z depresją oraz u kobiet z depresją i nowotworem piersi.
Zajmuje się leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi, obecnie jest w trakcie 4-letniego Szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W 2011 roku założyła Poradnię Zdrowia Psychicznego, w której wraz z pracującym zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów, zajmując się leczeniem osób chorych psychicznie w tym osób leczących się z powodu problemów emocjonalnych takich, jak depresja, żałoba, problemy z pamięcią, otępienie, zaburzenia nerwicowe, lękowe, problemy ze snem, uzależnienie od alkoholu. Konsultuje pacjentów w Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowym Domu Samopomocy.
Oprócz standardowych metod farmakoterapeutycznych w swojej pracy stosuje elementy pracy terapeutycznej, mając na celu skuteczną poprawę jakości życia pacjenta.

Więcej